0262 744 41 23
0533 690 70 83

Çayırova Ücretsiz Diş Muayenesi31.5.2021

Çayırova Ücretsiz Diş Muayenesi talepleriniz için hemen incelemekte olduğunuz kurumsal sitemizin iletişim sayfası aracılığı ile bölgenizdeki kliniğimizden randevu alabilirsiniz.

KUSURSUZ BİR DİŞ TEDAVİSİ

Gebze Çayırova´da kusursuz bir diş tedavisi olmak sizlerin elinde. Diş hekimliği alanında uzmanlaşan doktroları ile beraber bölgedeki tüm hastalarına hizmet veren Essem Diş´te ilk muayene sizlerle tanışmamızın adına ve tedavi planının büyük bir kısmını oluşturabilmesi adına ücretsizdir. Firmamızın web sitesinde yer alan Çayırova şubesi numarasını arayarak bölgenizde bulunan kliniğimizden dilediğiniz saat dilimine randevu alabilirsiniz. Kliniğimiz Fabrikalar bölgesinde olması nedeni ile mesai bitimi saatiniz kaç olursa olsun, 7 gün 24 saat açık olan kliniğimizde dilediğiniz zamana randevu alabilirsiniz. Üstelik yukarıda da bahsettiğimiz gibi Essem´de ilk muayene her zaman ücretsizdir.

Essem Diş kliniklerinde diş sağlığınız ve ağız problemleriniz ile ilgili bilgiler muayene esnasında toplanmakta ve doktorlarımızın kontrolleri sonrasında değerlendirilmektedir. Olması gereken tedaviler sizlere sunulmakta ve tedaviye başlanılmadan önce fiyatlar aktarılmaktadır. Tedavi planını sizin müsaitliğinize göre ayarlamaktayız. Hemen dilerseniz dişlerinizdeki sorunların çözümü için tedavilere de başlayabilmekteyiz. Firmamızın sitesinde yer alan numaraları arayarak ilk tedavinizi olabilirsiniz. Eksiksiz bir tedavi için dişinizin röntgeni çekilecek ve doktorlarımız her detayı inceleyecektir.

ÜCRETSİZ DİŞ MUAYENESİ

Gebze´de dişlerinizin kontrolü, sorunlarınızın çözümü için ihtiyacınız olanı öğrenebilmek adına ilk muayene her zaman ücretsizdir.

Sizlerde Çayırova
Essem Diş merkezinden iletişim sayfasında yer alan numara üzerinden randevu alabilir ve ücretsiz muayenenizi olabilirsiniz.

ONLINE SORU SOR

Doktorlarımıza aynı zamanda teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak ulaşabilir ve kendilerinden bizzat bilgi alabilirsiniz. Ağızlarınızda, dişlerinizde olan sorunlarınızın tamamı ile ilgili resimli sorularınızı
INSTAGRAM HESABIMIZI takip ederek, ilgili sayfa üzerinden diş hekimlerimize sorabilirsiniz. 
Diş hekimlerimize soracağınız sorular kısa süre içerisinde yanıtlanmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Çayırova Diş Doktoru
  Çayırova´da Diş Doktoru mu arıyorsunuz? Essem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çayırova şubesinde en iyi doktorlar ile hizmetlerini siz değerli ziyaretçilerine sunmaktadır.
 • Uzman Diş Hekimleri Beylikbağı
  Uzman Diş Hekimleri Beylikbağı bölgesinde sizlerin hizmetindedir. Essem Diş kadrosunda yer alan diş hekimlerinin tamamı alanında uzmanlardan oluşmaktadır.
 • Ücretsiz Diş Muayenesi Beylikbağı
  Ücretsiz Diş Muayenesi Beylikbağı semti ve çevresinde uzman kadromuzun yer aldığı diş hastanemizde sizleri de aramızda görmek ve diş problemlerinizi gidermek isteriz. Detaylı bilgi ve randevu için hemen bizi arayın.
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
BİZE ULAŞIN
 • Beylikbağı Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi No:203 Gebze / KOCAELİ
 • 7/24 Telefon : 0262 744 41 23
 • Whatsapp : 0533 690 70 83
 • info@essemdis.com.tr
Bizi Takip Edin :

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.