0262 744 41 23
0533 690 70 83

Arayüz Fırçası Nasıl Kullanılır?18.12.2018

Arayüz fırçası kullanılırken macuna gerek yoktur. Sadece su ile arayüz temizlenebilir. Arayüz fırçasını uygularken diş etine zarar gelmemesi için yere paralel olacak şekilde tutulması gerekir.

Diş etimizi temizlemeye çalışırken daha fazla hassasiyet yaratarak zarar görmesine neden olabiliriz. Alt çenede de üst çenede de uygularken mutlaka yere paralel uygulamamız gerekir.

Bu uygulama sonrasında başarılı bir şekilde arayüzdeki artıklar uzaklaştırılmış olur. Bir diğer önemli unsur ise arayüz fırçasının diş temizliği yapıldıktan sonra uygulanması gerekir. Tam bir ağız bakımı için diş fırçalamalı, diş ipi kullanmalı, arayüz fırçası ile temizliği tamamlamalıyız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır?
  İlk önce dişlerin ve diş etlerinin birbirine uyumlu olmasına dikkat edilir. Çünkü gülümseyiş esnasında bu iki bölge uyumlu ve oranlı bir şekilde görülmelidir.
 • Dişlerle ilgili doğru bilinen yanlışlar
  Dişlerle ilgili doğru bilinen çok fazla yanlış bilgi vardır. Toplumda yaygın olarak söylenen ama doğru olmayan bilgilerin bir kısmı şunlardır.
 • İmplant Yapım Aşamaları
  İmplant tedavileri iki aşamadan oluşur: Cerrahi aşaması ve üst yapı aşaması. İmplantın kemiğe yerleştirilme süresi olan cerrahi işlem normal şartlarda bir implant için yaklaşık 15 dakikadır.
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
BİZE ULAŞIN
 • Beylikbağı Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi No:203 Gebze / KOCAELİ
 • 7/24 Telefon : 0262 744 41 23
 • Whatsapp : 0533 690 70 83
 • info@essemdis.com.tr
Bizi Takip Edin :

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.