0262 744 41 23
0533 690 70 83

Arayüz Fırçası Nasıl Kullanılır?18.12.2018

Arayüz fırçası kullanılırken macuna gerek yoktur. Sadece su ile arayüz temizlenebilir. Arayüz fırçasını uygularken diş etine zarar gelmemesi için yere paralel olacak şekilde tutulması gerekir.

Diş etimizi temizlemeye çalışırken daha fazla hassasiyet yaratarak zarar görmesine neden olabiliriz. Alt çenede de üst çenede de uygularken mutlaka yere paralel uygulamamız gerekir.

Bu uygulama sonrasında başarılı bir şekilde arayüzdeki artıklar uzaklaştırılmış olur. Bir diğer önemli unsur ise arayüz fırçasının diş temizliği yapıldıktan sonra uygulanması gerekir. Tam bir ağız bakımı için diş fırçalamalı, diş ipi kullanmalı, arayüz fırçası ile temizliği tamamlamalıyız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Ücretsiz Diş Muayenesi Çayırova
  Ücretsiz Diş Muayenesi Çayırova´da ESSEM´de yapılmaktadır. Dişlerinizde ve ağzınızda oluşan her türlü problemin muayenesi için Essem Diş Merkezi´nin dilediğiniz şubesini ziyaret edebilirsiniz.
 • Diş Dolgusu Çeşitleri
  Dolgu maddesini seçerken diş hekimleri maddenin arka dişlerde çiğneme basıncına dayanabilmesini; ön dişlerde mümkün olduğunca fark edilmemesini; dişe ve diş özüne zarar vermemesini göz önüne alırlar. Şimdi sizlere birkaç tip dolgu maddesi hakkında bilgi v
 • Çayırova En Yakın Dişçi
  Çayırova En Yakın Dişçi aramalarınızda karşınıza çıkan sitemizi hemen ziyaret edebilir ve alanında uzmanlaşmış kadromuzdan diş sorunlarınız için tedavi imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
BİZE ULAŞIN
 • Beylikbağı Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi No:203 Gebze / KOCAELİ
 • 7/24 Telefon : 0262 744 41 23
 • Whatsapp : 0533 690 70 83
 • info@essemdis.com.tr
Bizi Takip Edin :

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.