0262 744 41 23
0533 690 70 83

Kliniğimiz

Gebze´nin Beylikbağı mahallesinde 1989 yılında poliklinik olarak hizmete girdik. Bünyemizde radyoloji, oral diagnoz, endodonti, periodontoloji, restoratif diş hekimliği, estetik diş hekimliği, protetik diş tedavisi, implantoloji, ağız ve çene cerrahisi, ortodonti, pedodonti dallarının tedavileri uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir.

Teknolojiyi takip eden cihazlarımızla da tedavi sürecine destek vererek en iyi sonucu almak adına riskleri minimalize etmeyi hedefledik.Bu konuda attığımız en önemli adım ise panoramik röntgen, sert doku lazer ve yumuşak doku lazer cihazlarımızın bünyemizde bulunmasıdır.

Ağız ve çene cerrahisi ile implantoloji başta olmak üzere birçok tedavinin planlanma aşaması panoramik röntgen görüntüleme yapması nedeniyle daha detaylı yapılabilmektedir. Bu sayede operasyon sırasında ve sonrasında oluşabilecek sorunlar ve şikayetler minimalize edilmekle birlikte tedavi sonucunun başarılı olma oranında artış görülebilmektedir.Ayrıca kanser,kist gibi oluşumların erken teşhis ve tedavi olanağını sağlayabilmektedir.

Ağız ve diş sağlığında doğru teşhis, planlama ve tedavinin önemine olan inancımızla kliniğimizde mesleğimizden ve sevgili hastalarımızdan aldığımız mutluluk ve keyifle çalışıyoruz.

Soru ve önerileriniz için her zaman info@essemdis.com.tr adresine mail atabilir veya 0262 744 41 23 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Essem ailesi olarak görüşmek dileğiyle...

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
BİZE ULAŞIN
  • Beylikbağı Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi No:203 Gebze / KOCAELİ
  • 7/24 Telefon : 0262 744 41 23
  • Whatsapp : 0533 690 70 83
  • info@essemdis.com.tr
Bizi Takip Edin :

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.