0262 744 41 23
0533 690 70 83

Ücretsiz Diş Muayenesi Beylikbağı23.04.2021

Ücretsiz Diş Muayenesi Beylikbağı semti ve çevresinde uzman kadromuzun yer aldığı diş hastanemizde sizleri de aramızda görmek ve diş problemlerinizi gidermek isteriz. Detaylı bilgi ve randevu için hemen bizi arayın.

Beylikbağı´ndaki diş hekimleri ( diş doktorları ) Beylikbağı şubemizde sizlerin hizmetinde olacaktır. Üstelik Essem´de diş muayenesi ücretsizdir. Ücretsiz diş muayenesi olmak için hemen bizi arayabilir ve randevularınızı oluşturabilirsiniz. Gebze bölgesinde yer alan merkezimize il dışından gelen hastalar dahi olmaktadır. Diş hekimlerimizin tecrübesine ve bilgisine güvenen hastalarımız ilimizin kaliteli diş doktoru ihtiyaçlarınıda karşılamaktadır.  Beylikbağı ve bölgesindeki hastaları için faaliyet gösteren özel diş sağlığı merkezimiz kaliteli hekimleri ile hastalarına diş sağlığı konusunda ayrı bir önem verdiğini de sunar. Ayrıcalıklı olmak, içeriye girdiğiniz andan itibaren kaliteyi anlamak ve algılamak için hemen bizi arayabilir, randevularınızı günün istediğiniz saatine oluşturabilirsiniz. Kaliteli hizmet vermek için faaliyetlerini başarılı bir şekilde, uzun senelerdir sürdüren Essem Ağız ve Diş Sağlığı merkezi diş hekimleri siz değerli ziyaretçileri için en kaliteli sağlık hizmetini sunmayı amaçlamaktadır.  Modern diş hekimliliğinin gerekliliğinin tamamını sizlere sunmak asıl amacımız.

Diş sağlığı merkezimiz uzun senelerdir bölgede hizmet vermektedir. Gebze ve çevresinden gelen ziyaretçilerimiz diş sağlığı merkezimizde her zaman ücretsiz muayene olabilmektedir. Diş ve ağız sağlığı ile alakalı bir çok konuda ESSEM´den destek alabilirsiniz.

Sizlerde ücretsiz olarak muayene olabilmek ve firmamızın uygun fiyatlarından yararlanabilmek için hemen incelediğiniz web sitesinde yer alan numaralarımızı arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Çayırova Ücretsiz Diş Muayenesi
  Çayırova Ücretsiz Diş Muayenesi talepleriniz için hemen incelemekte olduğunuz kurumsal sitemizin iletişim sayfası aracılığı ile bölgenizdeki kliniğimizden randevu alabilirsiniz.
 • Diş Dolgusu Çeşitleri
  Dolgu maddesini seçerken diş hekimleri maddenin arka dişlerde çiğneme basıncına dayanabilmesini; ön dişlerde mümkün olduğunca fark edilmemesini; dişe ve diş özüne zarar vermemesini göz önüne alırlar. Şimdi sizlere birkaç tip dolgu maddesi hakkında bilgi v
 • Ortodonti Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?
  Ortodonti; uyumsuz ve çapraşık dişlerin uyum ilişkilerini teşhis ve kontrol eden, bu durumu önlemeye çalışan ve tedavisini yapan diş hekimliği branşının uzmanlık dalıdır.
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
BİZE ULAŞIN
 • Beylikbağı Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi No:203 Gebze / KOCAELİ
 • 7/24 Telefon : 0262 744 41 23
 • Whatsapp : 0533 690 70 83
 • info@essemdis.com.tr
Bizi Takip Edin :

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.