0262 744 41 23
0533 690 70 83

Beylikbağı Gece Açık Dişçi26.03.2021

Gebze Beylikbağı bölgesinde Gece Açık olan dişçi arıyorsanız hemen sitemizi ziyaret edebilir ve iletişim sayfamızda yer alan BEYLİKBAĞI adresimizdeki diş hastanemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ağız ve diş sağlığı merkezimiz Beylikbağı bölgesinde 7 gün 24 saat, gece dahil olmak üzere açık ve uzman doktorları ile hastalarına hizmet vermek için beklemektedir. Essem´de diş hekimliği uygulamalarının yanında ayrıca ortodonti, implant, estetik diş hekimliği gibi tedavilerde uygulanmaktadır.

Essem´de hizmet veren doktorların tamamı uzun süredir bu alanda hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı konusunda kaliteli doktorlar ile çalışmakta ve siz değerli hastalarımıza her zaman en iyi hizmeti vermekteyiz. Diş tedavilerinizin tamamı Essem şubelerinin tamamında tam donanımlı özel bir ortamda gerçekleştirilmektedir. Essem polikliniklerinin tamamı son teknoloji cihazlar ile donatılmıştır.

BEYLİKBAĞI 24 SAAT AÇIK DİŞ HASTANESİ

Beylikbağı´nda bulunan diş hastanemiz geceleri açıktır. 24 saat aktif olarak diş sorunlarınıza çözüm bulmak ve sorunlarınızı ortadan kaldırmak için faaliyet gösteren diş hastanemizi hemen ziyaret edebilirsiniz. Acil işleriniz için randevuye gerek duymadan ziyaret yapabilirsiniz.

Essem´de her zaman hastalara doğru teşhisler koyulur ve olası en iyi tedavi önerilmektedir. Uygulanabilecek olan tüm tedaviler ve diğer detaylar siz değerli hastalarımıza uzman doktorlarımız tarafından aktarılmaktadır. Aynı zamanda merkezimizde ağız filmide çekilebilmekte ve bu vesile ile dişlerinizde, ağzınızda olan sorunları daha kolay algılayabilmekteyiz. Doğru tanı doğru tedavi için Essem´i ziyaret edebilir ve doktorlarımızın sizlere önerdiği en iyi tedavi planlamasını yaratmaktayız.

Essem´in Beylikbağı şubesinde genel anestezi altında diş çekimi de yaptırabilirsiniz.

Ücretsiz muayene olabileceğiniz, gece açık olan diş merkezimizi hemen ziyaret edin. Merkezimize yol tarifi alabilmek için incelediğiniz web sayfamızın iletişim sayfasını ziyaret edebilir veya merkez numaralarımızı arayarak konum isteyebilirsiniz.

Aynı zamanda sizler için düzenli paylaşımları yaptığımız Facebook sayfamız veya Instagram sayfamızı da takip etmenizi öneririz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Ücretsiz Diş Muayenesi Beylikbağı
  Ücretsiz Diş Muayenesi Beylikbağı semti ve çevresinde uzman kadromuzun yer aldığı diş hastanemizde sizleri de aramızda görmek ve diş problemlerinizi gidermek isteriz. Detaylı bilgi ve randevu için hemen bizi arayın.
 • Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır?
  İlk önce dişlerin ve diş etlerinin birbirine uyumlu olmasına dikkat edilir. Çünkü gülümseyiş esnasında bu iki bölge uyumlu ve oranlı bir şekilde görülmelidir.
 • Kimlerde Daha Çok Diş Çürüğü Görünür
  Ağızda bulunan bakterilerden oluşan bakteri plağı, şekerli ve unlu yiyeceklerin ağızda kalan artıklarından asit oluşturabilmektedir. Bu asitler, dişlerin mineral dokusunu çözerek dişin minesinin bozulmasına ve sonuçta da diş çürüğünün başlamasına ve diş h
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
BİZE ULAŞIN
 • Beylikbağı Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi No:203 Gebze / KOCAELİ
 • 7/24 Telefon : 0262 744 41 23
 • Whatsapp : 0533 690 70 83
 • info@essemdis.com.tr
Bizi Takip Edin :

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.