0262 744 41 23
0533 690 70 83

Gebze Ücretsiz Diş Muayenesi28.5.2021

Gebze Ücretsiz Diş Muayenesi hizmetinden yararlanabilmek için hemen incelediğiniz web sitemizde yer alan irtibat bilgilerimizi arayabilirsiniz. Kocaeli´nin Gebze ilçesinin 2 farklı bölgesinde yer alan diş kliniklerimizin herhangi birinden anında randevu alabilirsiniz.

7 / 24 AÇIK DİŞÇİ

Gebze´de hem Beylikbağı´nda hemde Çayırova´da 7 gün 24 saat açık olan diş hastanelerimizden randevu alarak diş muayenenizi olabilirsiniz. ESSEM DİŞ´te ilk muayene her zaman ücretsizdir.

Kliniklerimizdeki ekipmanların tamamı son teknoloji ürünlerden oluşmaktadır. Essem´de yenilikçi çözümler ile müşteri odaklı çalışma bulunuyor. Birinci önceliğimiz sizin mutlu, gülerek kliniğimizden ayrılmanızdır. Bunun için ise müşteri memnuniyeti kapsamında size çok değer veriyoruz. Kliniğimizde sizleri daha iyi tanımak ve sorunlarınızı algılayabilmek için yapılacak olan ilk muayene ÜCRETSİZ olacaktır. Muayenenizin ardından dişiniz ve ağız problemleriniz için en iyi çözümler sunulacaktır.

Gebze´de ücretsiz olarak diş muayenesi yapılan kliniklerimizdeki tedavi seçeneklerini doktorlarımız sizlere sunduğunda ücret için ön bilgilendirme de yapılacak ve talep ederseniz tedavi işlemlerine başlanılacaktır. Kliniğimizde yapılacak olan tedavinin tüm aşamaları sizlere planlı, zamanlı bilgilendirmeleri ile sunulacaktır. Diş hekimlerimizin tüm işlemleri, tüm aşamaları koordineli olmaktadır. Dişleriniz ile ilgili olan sorunlarınızdaki tüm tedavi ücretleri, tedavi paketleri işe başlamadan önce size bilgi verilecektir.

DİŞ HEKİMİNE ONLINE SORU SOR

Online olarak diş hekimlerimize web sitemizde yer alan formlar aracılığı ile soru sorabilirsiniz. Ayrıca sosyal mecraları da aktif olarak kullanan kliniğimizin özellikle instagram sayfasını takip ederek ilgili sayfa üzerinden sorularınızı ve tüm taleplerinizi doktorlarımıza iletebilir ve anlık olarak diş sorunlarınız ile ilgili doktorlarımız ile yazışabilirsiniz.

Online sorularınızı iletebilmek için
ESSEM DİŞ İNSTAGRAM hesabını takip etmek adına lütfen Burayı Ziyaret Ediniz. Açılan sayfada yer alan takip et butonu aracılığı ile sayfamızı takip edebilir ve sorularınızı doktorlarımıza iletebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Uzman Diş Hekimleri Gebze
  Uzman Diş Hekimleri Gebze bölgesinde Essem Diş bünyesinde barınmaktadır. Sizlerde alanında uzman olan diş hekimlerimizden hemen randevu alın..
 • Dişlerinizde Çürük Oluşumunu Önlemek
  Florlu bir diş macunu ile dişler fırçalanmalıdır. Dişlerinizin ara yüzleri için diş ipi veya diğer ara yüz araçlarından faydalanınız. Dengeli beslenmeye dikkat edilmeli ve abur cubur yiyeceklere bir sınır konulmalıdır.
 • Beylikbağı Ücretsiz Diş Muayenesi
  Beylikbağı Ücretsiz Diş Muayenesi hizmetimizden sizlerde hemen yararlanabilmek adına kliniğimizin numarasını arayarak anında randevu talep edebilirsiniz.
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
BİZE ULAŞIN
 • Beylikbağı Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi No:203 Gebze / KOCAELİ
 • 7/24 Telefon : 0262 744 41 23
 • Whatsapp : 0533 690 70 83
 • info@essemdis.com.tr
Bizi Takip Edin :

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.