0262 744 41 23
0533 690 70 83

Gebze Özel Ağız ve Diş Polikliniği17.05.2021

Gebze Özel Ağız ve Diş Polikliniği arayışlarınızda rastladığınız Essem Diş aynı bölgede 2 farklı adresteki şubelerinde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır. Gebze ÇAYIROVA ve BEYLİKBAĞI şubelerinde sizlerin hizmetinde olan kliniğimizi hemen arayabilirsiniz.

Gebze´de bulunan diş hastanelerimizde sizler için bir çok tedavi yöntemi uygulanmaktadır. Öncelikli olarak her türlü diş çekimi, kanal tedavisi işlemi ve dolgu işlemi en uygun fiyatlarla Essem´de sizleri bekliyor. Essem Diş Sağlığı merkezlerini ziyaret ettiğinizde her zaman doktorlarımızın sorunlarınızı algılaması, dişlerinizdeki problemlerin çözümlerini sizlere sunabilmesi için ilk muayene ücretsizdir.

Kliniklerimizde aynı zamanda ortodontik tedaviler, diş eti hastalıkları, travma gören dişlerin sorunlarının giderilmesi, bebeklerin ağız ve diş sağlığı sorunları, çocukların ağız ve diş sağlığı sorunları, yetişkin bireylerin ağız ve diş sağlığı sorunları, yetişkin bireyler adına koruyucu diş hekimliği hizmetleri, inley & onley işlemleri, çürük tedavileri, imlant işlemleri, diş protezi ve daha fazlası sizlerin hizmetindedir.

DİŞ DOKTORUNA SORUN

Kliniğimizi Instagram sayfasını takip ederek, merak ettiğiniz soruları doktorlarımıza bizzat sorabilirsiniz. Essem Diş olarak hem kliniklerimizde hemde sosyal medya hesaplarımızda her türlü sorunuzu yanıtlıyoruz. Aklınıza takılan sorular için 
BURAYA TIKLADIĞINIZDA karşınıza çıkan Essem Diş İnstagram hesabımızı takip edebilir ve ilgili sayfa üzerinden özel mesaj göndererek doktorlarımız ile mesajlaşabilirsiniz.

Protez Diş

Diş kayıplarında ilgili bölge hem fonksiyon hem de estetik açıdan gerekli olduğu üzere özel materyallerden yapılan yapay bir diş yapısıyla doldurulmalıdır. Bu yapılara diş protezi adı verilir.

İmplant Diş Tedavisi

Diş implantları özel olarak titanyum maddesinden üretilen yapay diş kökü şeklindeki materyallerdir.

Gülüş Tasarımı

Gülüş Estetiği & Hollywood Smile uygulamaları ESSEM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde sizleri bekliyor.

Daha fazla bilgi ve sorularınız için hemen bizi arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Çayırova Ücretsiz Diş Muayenesi
  Çayırova Ücretsiz Diş Muayenesi talepleriniz için hemen incelemekte olduğunuz kurumsal sitemizin iletişim sayfası aracılığı ile bölgenizdeki kliniğimizden randevu alabilirsiniz.
 • Dişlerinizi Güçlendiren Bazı Besinler
  Sağlıklı yaşayabilmek ve sağlığı koruyabilmek için beslenme kalitesi çok önem taşıyor. Beden sağlığımızı koruyan düzenli beslenme dişlerin de güçlü olmasını sağlıyor.
 • Özel Ağız ve Diş Polikliniği
  Özel Ağız ve Diş Polikliniği mi arıyorsunuz? Kocaeli Gebze´de 2 farklı adreste bulunan kliniklerimizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilir ve uzman doktorlarımızdan hizmet alabilirsiniz.
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
BİZE ULAŞIN
 • Beylikbağı Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi No:203 Gebze / KOCAELİ
 • 7/24 Telefon : 0262 744 41 23
 • Whatsapp : 0533 690 70 83
 • info@essemdis.com.tr
Bizi Takip Edin :

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.