0262 744 41 23
0533 690 70 83

Çayırova Diş Hastanesi05.03.2021

Çayırova Diş Hastanesinde dilediğiniz gün ve saat dilimine randevu alabilir ve her zaman ücretsiz olarak diş muayenesini yaptırabilirsiniz. Diş sorunlarınız için çekinmeden Essem´i arayın.

Essem Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi bulunduğunuz bölgede öncelikle komşularımızın ağız ve diş sağlığı konusundaki sorunlarını giderme hususunda faaliyetlerini sürdürmekte ve aynı zamanda bir çok ilden doktorlarımızın tecrübesi ve bilgisine güvenen ziyaretçilerini de ağırlamaktadır. Toplumumuzda bulunan ağız ve diş sağlığı bilincini geliştirmek için merkezimizde muayene ücreti almıyoruz. Tüm hastalarımız için doktorlarımız özel olarak tanı ve tedavi metodları önermekte ve etik değerlerimize bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Essem´de hastalarımıza sunduğumuz tedavi yöntemlerinde en iyi kalite ürünler, en son teknolojik cihazlar kullanılmaktadır. Bizler diş sağlığı ve ağız sorunları için yaşanan her talepte kaliteli bir hizmeti sizlere sunuyoruz. Essem doktorları daima yenilikçi ve teknolojinin imkanlarına hakimdir. Uluslararası bir standartta hizmet almak isteyen herkesi Essem´e bekliyoruz.

ÇAYIROVA´DA DİŞ HASTANESİ

Gebze ve çevresinden bir çok hastamız hemen her gün bizleri ziyaret etmektedir. Yenilikçi bir yaklaşım ile faaliyetlerini sürdüren ekibimiz, ağız ve diş sağlığı ile alakalı bir çok bilgileri de aynı zamanda incelediğiniz web sayfasında sizlerle paylaşmaktadır. Essem Diş olarak Facebook ve Instagram hesaplarımızı daima güncel bir şekilde kullanmamız nedeni ile aklınıza geldiği an bizi oradan takip edebilir ve sorunlarınızı direk doktorlarımızın yanıtlayabilmesi için oradan bizlere sorabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızda siz değerli ziyaretçilerimiz için her zaman bilgi, faydalı bilgiler, tedavi çeşitleri ve kliniğimiz hakkında bilgileri paylaşmaktayız. Hastalarımızın bazı tedavi süreçlerinin de aktarıldığı hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Neden Essem Diş Çayırova Şubesi

* Her zaman kaliteli hizmeti siz değerli ziyaretçilerimize Essem´de sunuyoruz.
* Çayırova diş hastanemizde yapılacak olan her tedavinin bilimsel bilgiye dayalı olmasına özen gösteriyor ve doğru tedaviler yapıyoruz.
* Merkezimizde yapılan tedavilerde her zaman doğal olanı korumak ilk amacımızdır.
* Koruyucu hekimliğe önem veriyor ve Essem´de her zaman işimizi ciddiye alıyoruz.
* Essem´i ziyaret eden hastaların ağız sağlığı ile alakalı geçmiş dönemlerde yaşadığı sorunları dikkate alıyoruz.
* Essem´in tüm şubelerinde olduğu gibi Çayırova´da da teknolojinin tüm imkanlarından yararlanıyoruz.

Sizlerde bu muhteşem hizmetlerden, faydalardan yararlanabilmek için hemen bizleri arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Çayırova Diş Kliniği
  Çayırova Diş Kliniği´nde sizleri ağırlamaktan onur duyacağız. Dilediğiniz zaman diş hastanelerimizden herhangi birini ziyaret edebilir ve sorunlarınız için alanında uzman doktorlarımızdan hizmet alabilirsiniz.
 • Çayırova Gece Açık Dişçi
  Çayırova Gece Açık Dişçi mi arıyorsunuz? Gebze ve bölgesinde anlık olarak yaşanan ağrılar, sorunlar ve talepler için günün her saati Essem Çayırova şubesini ziyaret edebilirsiniz.
 • Uzman Diş Hekimleri Gebze
  Uzman Diş Hekimleri Gebze bölgesinde Essem Diş bünyesinde barınmaktadır. Sizlerde alanında uzman olan diş hekimlerimizden hemen randevu alın..
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
BİZE ULAŞIN
 • Beylikbağı Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi No:203 Gebze / KOCAELİ
 • 7/24 Telefon : 0262 744 41 23
 • Whatsapp : 0533 690 70 83
 • info@essemdis.com.tr
Bizi Takip Edin :

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.