0262 744 41 23
0533 690 70 83

Çayırova Dişçi15.2.2021

Çayırova Dişçi arayışlarınızda rastladığınız Essem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi´nin bir şubeside bulunduğunuz bölgede yer alarak sizlere uzman kadrosu ile hizmetlerini sunmaktadır.

İmplant Diş, Ortodonti, Diş Teli, Pedodonti, Sedasyon ve daha fazlası için hemen web sitemizde yer alan numaralarımızı arayarak kliniğimizden ücretsiz randevu alabilirsiniz. Kocaeli, Gebze, Çayırova mevkiisinde bulunan dişçi, diş merkezi kliniğimizde implant tedavisi, çene cerrahisi, gömülü diş çekimi, çene eklemi sorunları, ortodonti hizmeti, diş teli hizmetleri, invisalign, bonding, porselen dolgu hizmeti, lamina diş, zirkoryum diş, gülüş tasarımları, diş beyazlatma hizmeti, çocuk dişçisi, fissur örtücü ve daha fazlasını sizlere sunuyoruz.

Çayırova ve çevresinde çürüyen dişlerinizin bakımı ve tedavileri için kesinlikle muayene ücreti alınmayan kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz. Diş bakımının önemi oldukça büyük, sizlerde dişlerinizin eksikliklerini, ihtiyaçlarını Çayırova´da bulunan dişçimize gelerek doktorlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Essem diş merkezini ziyaret ederek diş tedavileri için son teknoloji ekipmanlar ve alanında uzman doktorlarımızdan hizmet alabilirsiniz. Geçmişteki diş doktorlarından ve diş hastanelerinden korkma durumlarını bir kenara Essem sayesinde bırakabilirsiniz. Kliniğimizde yer alan yeni teknoloji cihazlarımız ve kullandığımız teknikler sayesinde siz değerli hastalarımıza bir çok alanda korkularını yenmeye yardımcı oluyoruz. Hekimlerimiz Çayırova şubemize gelerek diş tedavisi olmak isteyen tüm hastalarına hizmet vermektedir.

ÇAYIROVA DİŞ DOKTORU

Diş doktorlarımız kliniğimizin Çayırova şubesinde hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Kliniğimizde hizmet veren doktorlarımızın tamamı güler yüzlü ve alanında uzman kişilerdir.

Dişlerinizde oluşan en ufak problemler bile daha sonradan başınıza büyük dertler açabilir. Bu nedenle ücretsiz muayane olabileceğiniz kliniğimizi dişinizde en ufak bir sorun hisseder hissetmez gelmenizi öneririz. Ertelediğiniz sürece dişlerinizde ve ağzınızda daha büyük sorunlar meydana gelecektir. Dişlerinizde şayet eksiklik var ise, yenisini yaptırmak için çok beklemenize gerek yok. Diş hekimlerimiz Gebze - Çayırova bölgesinde yer alan şubemizde sizlerin aynı gün taleplerini değerlendirmekte ve istediğiniz anda hemen işlemlerine başlamaktadır.

Uzman kadrosu ile ESSEM DİŞ sizlere ağız ve diş konuları ile alaklı her türlü probleminizi gidermektedir. Estetik anlamda en üst düzeyde işlemler yapılan kliniğimiz yenilikçi tüm cihazları barındırmakta ve dental uygulamalar konusunda sizlerin yanındadır.

Çayırova ağız ve diş sağlığı polikliniğimizi ziyaret ederek hemen ücretsiz muayane olun.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Beylikbağı Diş Doktoru
  Beylikbağı Diş Doktoru arayışlarınızda karşınıza çıkan ESSEM DİŞ sizlere çok yakın bir konumda bulunan kliniğinde faaliyetlerini uzun senelerdir sürdürmektedir.
 • Çayırova Ücretsiz Diş Muayenesi
  Çayırova Ücretsiz Diş Muayenesi talepleriniz için hemen incelemekte olduğunuz kurumsal sitemizin iletişim sayfası aracılığı ile bölgenizdeki kliniğimizden randevu alabilirsiniz.
 • Beylikbağı Diş Kliniği
  Beylikbağı´nda Diş Kliniği olarak karşınıza çıkan Essem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi´nde her türlü sorununuza çözüm olabilecek alanında uzman, tecrübeli doktorlarımız faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
BİZE ULAŞIN
 • Beylikbağı Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi No:203 Gebze / KOCAELİ
 • 7/24 Telefon : 0262 744 41 23
 • Whatsapp : 0533 690 70 83
 • info@essemdis.com.tr
Bizi Takip Edin :

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.