0262 744 41 23
0533 690 70 83

İmplant Ne Demektir?26.4.2021

İmplant Ne Demektir? Sorusunun yanıtını sizler için sitemizde yer verdik, sizlerde içeriğimizi inceleyebilir ve konu ile ilgili sorularınız için doktorlarımıza ulaşabilirsiniz.

İmplant özellikle de diş ile ilgili yapılan bir işlem olarak ifade edilebilir. İmplant eksik dişlerin yerine getirilmesi için uygulanan bir tedavi şekli olarak bilinmektedir. Ağız ve diş sağlığı için yapılan bir tedavi olduğu da söylenebilir.

İmplant Ne Demek?

İmplant, vida şeklinde yapılan yapay bir diş kökü olarak ifade edilmektedir. Eksik olan dişlerin tekrar yerine koyulması için uygulanan bir diş tedavi yöntemidir. İmplant aynı zamanda da diğer dişlere zarar vermemesi sebebi ile oldukça fazla tercih edilmektedir.

İmplant Diş Yapmak Ne Demektir?

Titanyum malzemeden yapılan vidaların diş etine yerleştirilmesi ile yapılan bir tedavi şeklidir. Vidaların üzerine ise protez dişler takılır. Bu işlem ise implant diş yapmak olarak ifade edilmektedir.


İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Gebze´de Diş Doktoru
  Gebze´de Diş Doktoru aramalarınız için karşınıza çıkan Essem Diş firmasının kurumsal web sitesinde bulunan numaraları arayabilir ve hemen randevu alabilirsiniz.
 • Çayırova Gece Açık Dişçi
  Çayırova Gece Açık Dişçi mi arıyorsunuz? Gebze ve bölgesinde anlık olarak yaşanan ağrılar, sorunlar ve talepler için günün her saati Essem Çayırova şubesini ziyaret edebilirsiniz.
 • Çayırova Diş Doktoru
  Çayırova´da Diş Doktoru mu arıyorsunuz? Essem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çayırova şubesinde en iyi doktorlar ile hizmetlerini siz değerli ziyaretçilerine sunmaktadır.
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
BİZE ULAŞIN
 • Beylikbağı Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi No:203 Gebze / KOCAELİ
 • 7/24 Telefon : 0262 744 41 23
 • Whatsapp : 0533 690 70 83
 • info@essemdis.com.tr
Bizi Takip Edin :

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.