0262 744 41 23
0533 690 70 83

Beylikbağı En Yakın Dişçi12.04.2021

Beylikbağı´na En Yakın Dişçi mi arıyorsunuz? Şanslısınız Essem Ağız ve Diş Sağlığı merkezi Beylikbağı şubesinde sizlere alanında uzman doktorları ile hizmet veriyor. Hemen arayarak randevu alabilirsiniz.

Gebze bölgesinde bulunan diş hastanemiz Beylikbağı adresinde sizlere en yakın konumda, merkezi bir yerde bulunmaktadır. Hastalarımızın ağız ve diş sağlığını korumak için tedavilerin uygulandığı merkezimizde, hastalarımız kliniğimizde ağırlanmaktadır. Sağlıklı ve gülerek kliniğimizden ayrılmanız için gerekli olan tüm hizmetleri sunuyor ve konusunda uzman hekimlerimiz ile Beylikbağı´ndaki kliniğimizde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bir nevi aile ortamı gibi hissedeceğiniz Beylikbağı´nda sizlere en yakın dişçimizde hastalarımız tedavi edilmektedir.

Diş hatanemizde hizmetlerimizi sunarken en etkili ve etik kurallarda hareket etmekteyiz. Uzman  ve profesyonel ekibimiz diş sorunları alanındaki tüm hizmetlerini kaliteli bir tedavi yöntemi ile sunuyor. Teknolojinin tüm imkanlarının uygulandığı kliniğimizde hastalarımıza ileri teknoloji cihaz ve ekipmanlar ile hizmet veririz.

Uluslararası kalitede diş hizmeti, diş tedavi hizmetleri almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Essem´de hayal ettiğiniz gülümse için uzman doktorlar hizmet veriyor. Hastalarımızın hayal ettiği gülümsemelere kavuşabilmesi için diş hekimlerimiz modern cihazlar, modern teknikler uygulamaktadır. Sadece Kocaeli bölgesinden değil başta İstanbul ve çevresinden de bir çok hasta kliniğimizi tercih etmektedir. Başarılı sonuçlar alınan diş hastanemizden randevu almak, doktorlarımız ile sorunlarınız hakkında konuşmak ve daha fazlası için hemen bize ulaşın.

SİZE EN YAKIN DİŞÇİ

Beylikbağı ve çevresinde bulunan sizlere en yakın adreste hizmet gösteren, uygun fiyatlar ile çalışan dişçi burada, ESSEM DİŞ olarak sizlere bölgede uzman doktorlar ile hizmet veriyoruz.

Beylikbağı diş hekimleri, implant yapan diş doktorları, zirkonyum diş yapan dişçiler, laminate veneer yapan dişçiler, estetik diş hekimliği, diş beyazlatma, lingual ortodonti tedavisi, full porselen kronlar, ortodonti tedavisi, estetik dolgular, porselen laminalar, zirkonyum tedavisi, empress köprüler, bonding tedavisi, implant tedavisi, kanal Tedavisi, çene cerrahisi tedavisi, beyaz ve pembe estetik, gülüş tasarımı, pedodonti çocuk diş hekimliği, periodontoloji diş eti hastalıkları, yaşlı bireylerde ağız ve diş sağlığı tedavileri ve  daha fazla bilgi ve randevu talepleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Kemik Grefti Nedir?
  Kemik Grefti Nedir? Sorusunun yanıtını öğrenebilmek için hemen incelediğiniz kurumsal sitemizdeki bu faydalı bilgiyi okuyabilir ve doktorlarımıza danışabilirsiniz.
 • Kimlerde Daha Çok Diş Çürüğü Görünür
  Ağızda bulunan bakterilerden oluşan bakteri plağı, şekerli ve unlu yiyeceklerin ağızda kalan artıklarından asit oluşturabilmektedir. Bu asitler, dişlerin mineral dokusunu çözerek dişin minesinin bozulmasına ve sonuçta da diş çürüğünün başlamasına ve diş h
 • Beylikbağı Dişçi
  Beylikbağı mahallesinin değerli sakinlerini diş tedavisi için kliniğimize bekliyoruz. Branşında uzman hekimlerimizle dişlerinizin sağlığı için hizmet veriyoruz.
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
BİZE ULAŞIN
 • Beylikbağı Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi No:203 Gebze / KOCAELİ
 • 7/24 Telefon : 0262 744 41 23
 • Whatsapp : 0533 690 70 83
 • info@essemdis.com.tr
Bizi Takip Edin :

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.