0262 744 41 23
0533 690 70 83

Gebze Diş Hastanesi14.05.2021

Gebze Diş Hastanesi ile ilgili aramalarınızda rastladığınız kurumsal firmamızın web sitesinden hemen kliniklerimizden randevu alabilir ve alanında uzman doktorlarımıza muayene olabilirsiniz.

Gebze´de Essem Diş olarak uzun senelerdir alanında uzman kadromuz ile hizmetlerimizi sizlere ulaştırmaktayız. Güler yüzlü kadromuz ve müşterilerimizin memnun ayrılması nedeni ile bölgenin en çok ziyaret edilen diş hastaneleri arasında olduk. Kliniğimizin kadrosunda hizmet veren diş hekimleri, diş asistanları ve hasta yardımcılarının tamamı bilgili ve ağız, diş sağlığı konusunda tecrübe sahibi kişilerdir. Gebze´de bulunan diş merkezlerimizdeki tüm ekipmanlar en son teknoloji ile donatılmıştır. Ağız sağlığı konusunda her zaman kaliteli ve hijyenik hizmet sunulan Essem´de daima memnuniyet odaklı çalışmaktayız.

GEBZE DİŞÇİ

Gebze´de bulunan Essem Diş kliniklerinde uzman doktorlar bulunmaktadır. Kliniğimizde genel olarak en fazla talep edilen, en çok işlem yapılan müdahaleler aşağıdaki gibidir.

Estetik Gülüş Tasarımı

Protez Tedavileri

Ortodonti

Gece Plağı

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları)

Endodonti (Kanal Tedavisi)

Ayrıca diğer ağız ve diş sağlığı sorunlarınız için alanında uzman diş hekimlerimizden hizmet alabilirsiniz. Essem Diş olarak daima yeniliklere açık, hastalarıyla güzel ilişkiler kuran ve gelişmiş standartlarda hizmet veren bir sağlık kuruluşu olduk. Gebze bölgesinde ihtiyacınız olduğu anda bizleri ziyaret edebilirsiniz.

GEBZE ÜCRETSİZ DİŞ MUAYENESİ

Kliniklerimizde ilk ziyaretiniz sırasında doktorlarımızın incelemesi ve sorunlarınızı anlaması adına muayene için ÜCRET ALMIYORUZ.. Ağız ve diş sağlığı alanındaki her branşta diş tedavilerini başarılı bir şekilde tamamlıyoruz. Modern kliniğimizin 2 farklı adreste sizler için hizmet veren doktorları bulunmaktadır. Şubelerimizi incelemek için sitemizin iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Beylikbağı Diş Kliniği
  Beylikbağı´nda Diş Kliniği olarak karşınıza çıkan Essem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi´nde her türlü sorununuza çözüm olabilecek alanında uzman, tecrübeli doktorlarımız faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.
 • Gebze Diş Hekimi
  Gebze Diş Hekimi hizmetlerimizle sizlere tüm tedavi seçeneklerini sunuyor ve alanında uzman kadromuzun sağladığı hizmetleri sitemizde sergiliyoruz.
 • Beylikbağı 24 Saat Açık Dişçi
  Beylikbağı 24 Saat Açık Dişçi mi arıyorsunuz? Essem Ağız ve Diş Sağlığı merkezi haftanın 7 günü 24 saat sizlere hizmet vermekte ve diş sorunlarınıza çözüm bulmaktadır.
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
BİZE ULAŞIN
 • Beylikbağı Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi No:203 Gebze / KOCAELİ
 • 7/24 Telefon : 0262 744 41 23
 • Whatsapp : 0533 690 70 83
 • info@essemdis.com.tr
Bizi Takip Edin :

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.