0262 744 41 23
0533 690 70 83

Çayırova Gece Açık Dişçi29.03.2021

Çayırova Gece Açık Dişçi mi arıyorsunuz? Gebze ve bölgesinde anlık olarak yaşanan ağrılar, sorunlar ve talepler için günün her saati Essem Çayırova şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Gece yaşanan diş problemlerini biliyoruz. Bu nedenle bölgenizde bulunan diş merkezimizde 7 gün 24 saat sizlere hizmet veriyor ve günün her saati alanında uzman doktorları bünyemizde barındırıyoruz. Essem ile anlık sorunlarınızda çözüm yaratmak adına her türlü imkan bulunuyor. Tam teknoloji, tam donanımlı merkezimizi ziyaret ederek sorunlarınız için doktorlarımız ile muayene olmanız mümkün. Acil sorunlarını ve gece acil dişçi arayışlarınız için randevu almadan direk hastanemizi ziyaret edebilirsiniz. Anlık sorunlarınızın yanı sıra Essem´de diş taşı temizliği hizmeti, ışınlı dolgu hizmeti, her diş için kanal tedavisi, genel anestezi altında diş çekimi ve bir çok diş operasyonu yapılabiliyor. Ayrıca dişlerinizde oluşan kayıpların sonrasında zirkonyum, porselen  protezler içinde bizleri ziyaret edebilirsiniz. Essem Diş olarak Gebze´nin neresinde olursanız olun rahatlıkla ulaşabileceğiniz ve otopark problemi olmayan diş merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

GECE HİZMET VEREN DİŞ HASTANESİ

Essem Diş Merkezi´nin tüm şubeleri 7 gün 24 saat açık olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Sizlerde dilediğiniz an merkezimizi ziyaret edebilmek için hemen iletişim sayfamızdaki adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bazı Diş Sorunları İçin Verilen Hizmetler

Gömülü Diş Çekimi
Kron Köprü Protezi
Hareketli Diş Protezleri
Lamina Kaplama
Diş Çekimi
Dolgu
Kanal Tedavisi
Çocuk Diş Hekimliği
İmplant Tedavisi
Ortodonti
Diş Beyazlatma
Dişeti Hastalığı Tedavisi
Gömülü Diş Çekimi
Kron Köprü Protezi
Hareketli Diş Protezleri
Lamina Kaplama

Sizlerde 7 gün 24 saat açık olan diş hastanemizi ziyaret ederek yaşanan her türlü ağız ve diş sorunu için doktorlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Gece saatlerinde erişerek diş sorunlarınızdan, diş ağrılarınızdan kurtulmak istiyorsanız hemen Çayırova şubemizi ziyaret edebilirsiniz. Essem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak siz değerli ziyaretçilerimizin ağız bakımı, ağız sağlığı ve diş sorunları ile ilgili düzenli paylaşımlarını yaptığımız Instagram sayfamızda ve Facebook sayfamıza bekliyoruz.

Facebook ve Instagram hesaplarımızdan bizi takip ederek bir çok bilgiye ücretsiz erişebilir ve dilerseniz sorularınızı bu sayfalardan doktorlarımıza iletebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Ortodonti Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?
  Ortodonti; uyumsuz ve çapraşık dişlerin uyum ilişkilerini teşhis ve kontrol eden, bu durumu önlemeye çalışan ve tedavisini yapan diş hekimliği branşının uzmanlık dalıdır.
 • Dişlerinizde Çürük Oluşumunu Önlemek
  Florlu bir diş macunu ile dişler fırçalanmalıdır. Dişlerinizin ara yüzleri için diş ipi veya diğer ara yüz araçlarından faydalanınız. Dengeli beslenmeye dikkat edilmeli ve abur cubur yiyeceklere bir sınır konulmalıdır.
 • Kimlerde Daha Çok Diş Çürüğü Görünür
  Ağızda bulunan bakterilerden oluşan bakteri plağı, şekerli ve unlu yiyeceklerin ağızda kalan artıklarından asit oluşturabilmektedir. Bu asitler, dişlerin mineral dokusunu çözerek dişin minesinin bozulmasına ve sonuçta da diş çürüğünün başlamasına ve diş h
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
BİZE ULAŞIN
 • Beylikbağı Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi No:203 Gebze / KOCAELİ
 • 7/24 Telefon : 0262 744 41 23
 • Whatsapp : 0533 690 70 83
 • info@essemdis.com.tr
Bizi Takip Edin :

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.